Обавештење:

Обавештења

Академија награђује своје студенте

Предмет Пословни енглески на Академији за пословну економију има за циљ оспособљавање студената за успешну комуникацију у пословном окружењу и различитим комуникативним ситуацијама које подразумевају разумевање писаног и говорног садржаја, као и ефикасно и прецизно изражавање у говору и писању.

У том смислу, програм предмета Пословни енглески усклађен је са стандардима Заједничког оквира за језике Савета Европе, као и са принципима асоцијације АЛТЕ, као водећих међународних ауторитета у овој области.

По својој структури, формату и задатим циљевима, Пословни енглески на Академији за пословну економију организован је према принципима ЕСП (Енглисх фор Специфиц Пурпосес), што се одсликава у избору материјала, формату и садржају испита, као и самој настави, где се акценат ставља на развијање комуникативних вештина и самосталних стратегија учења и коришћења енглеског језика.

Табела 1: Упоредни приказ нивоа – Пословни енглески, CEFR i Cambridge English испити.

Академија за пословну економију активно подржава популаризацију и примену међународних стандарда у учењу језика.

Такође, у току академске 2016-2017 године, Академија за пословну економију вршиће бесплатну процену знања кандидидата у складу са међународним стандардима и сертификатима о познавању енглеског као страног језика.

Уколико сте заинтересовани, контактирајте Студентску службу ради информација о терминима Anchor теста, na e-mail Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Сви кандидати који полажу Anchor тест добијају потврду о оствареним резултатима у складу са важећим међународним стандардима.

Слика 1: Statement of results – модел потврде о постигнућу на Anchor тесту.

ДанасДанас126
ЈучеЈуче632