Обавештење:

Обавештења

Ко је ова хумана девојка?

Хумана Академија подржава и награђује најбољег студента и великог хуманисту

Данијела Павловић дипломирани економиста и студент мастер академских студија награђена је од Академије заснивањем радног односа и избором у звање сарадника у настави и бесплатним школовањем до завршетка докторских студија, за врхунске резултате у току студија на Академији и велики труд у хуманитарним акцијама.

- Поред лепих обавеза које имам у развоју и афирмацији наше Академије, волонтер сам у удружењима која пружају психосоцијалну, емотивну, материјалну помоћ и подршку оболелој деци и њиховим породицама, током дугогодишњег лечења. Често своје слободно време користим за волонтерски рад (игру, дружење, разговор...) са малишанима и адолесцентима на хемато-онколошким одељењима у различитим камповима током целе године, намењеним психосоцијалној инклузији и опоравку деце и адолесцената после лечења. Академија у свим активностима подржава Данијелу Павловић и њен рад као и удружење НУРДОР (национално удружење родитеља деце оболеле од рака).

Академија даје и конкретну помоћ у виду бесплатних студија, основнх и мастер, у трајању од 5 година за три студента која су преболели најтежу болест или имају у породици поред оболелог детета и здравог члана који би желео да студира.

ДанасДанас105
ЈучеЈуче632